• Povolenie v kategórii OPEN
  Nemám licenciu
 • Povolenie v kategórii OSOBITNÁ
  Nemáme povolenie

poločnosť Flydrone je poskytovateľom profesionálnych, bezpečných a komplexných služieb v oblasti videoprodukcie, fotografovania a priemyselných leteckých prác s dronmi po celom území Slovenskej republiky. Naše služby poskytujeme so súladom súčasnej legislatívy Dopravného úradu SR, a teda disponujeme povolením na lietanie lietadla spôsobilého lietať bez pilota, povolením na letecké práce a v neposlednom rade aj poistením našich dronov.

Portfólio spoločnosti je rozdelené do troch odvetví: Videoprodukcia, Letecké fotografovanie a Priemyselné zábery

Videoprodukcia

Zameriavame sa predovšetkým na typy eventov a udalostí ako sú koncerty, festivaly, bežecké preteky, cyklistické preteky a iné športové udalosti, automobilové preteky, ale aj iné formálne podujatia ako sú večierky, oslavy, kongresy, svadobné videá a klipy, rozhovory, či diskusie. Taktiež sme ideálnym partnerom pre realitné kancelárie, pre ktoré vyhotovujeme zábery nehnuteľností. Nakoľko sme schopní zabezpečiť až tri pozemné kamery a dva drony, dokážeme zaznamenať aj rozsiahlejšie podujatia a akcie ako napríklad podujatia organizované rôznymi mestami, či väčšie koncerty a festivaly. Okrem eventovej videoprodukcie sa venujeme aj stavebným záberom. Využívanie dronov v stavebníctve prináša niekoľko výhod, pričom sa dajú využiť na celý rad úloh. Pri videoprodukcii sa najčastejšie jedná o marketingové a reklamné shoty, klipy, samostatné zábery, krátkodobé a dlhodobé časozberné videá (time-lapse, hyper-lapse), ale aj o podklady do stavebnej projektovej dokumentácie a inšpekcie.

Videá vyhotovujeme na základe vašich požiadaviek alebo nechajte celú réžiu na nás!  Služba all-inclusive zahŕňa vytvorenie konceptu, stratégie a scenáru, vyhotovenie záberov a nakoniec aj profesionálnu post-produkciu, audio-edit a color-grading naším šikovným editorom. Samozrejmosťou je zakomponovanie textu, obrázkov, loga, titulkov, ale aj zložitejších prvkov ako je dodatočne nahratý hlas speakermi, s ktorými spolupracujeme, animácie, či špeciálne zvukové a vizuálne efekty.

Letecké fotografovanie

Fotografovanie uskutočňujeme v niekoľkých odvetviach:

–         Marketing a reklama

–         Stavebníctvo

–         Poisťovníctvo

–         Projektová dokumentácia

–         Nehnuteľnosti

Pri nehnuteľnostiach poskytujeme letecké fotografie, ale aj 360° prehliadky/panorámy pomocou špeciálnej kamery tak, aby ste mohli vašu nehnuteľnosť prezentovať potenciálnym zákazníkom z jedinečnej perspektívy.

Priemyselné zábery

Priemyselné zábery vyhotovujeme v niekoľkých odvetviach:

–         2D/3D mapovanie

–         Solárne panely

–         Telekomunikácie

–         Poľnohospodárstvo

–         Iné letecké inšpekcie

Na priemyselné zábery využívame najmodernejší dron DJI MAVIC 3 Enterprise s možnosťou termovízie a presným topografickým skenovaním vďaka mechanickej uzávierke hlavnej kamery. Pracujeme s niekoľkými profesionálnymi software-mi pre presné a efektívne riešenie v oblasti priemyselných záberov a 3D digitálnych modelov.

Pre viac info navštívte našu stránku www.flydrone.sk

Ponúkané služby

Dostupnosť služieb

Video

Pridať recenziu

Pridaj komentár

Kontaktná osoba Dominik Malík

Flydrone, s.r.o.

IČO: 54210810
DIČ: 2121599370

Zatvorené

Otváracie hodiny

 • Pondelok 08:00 - 17:00
 • Utorok 08:00 - 17:00
 • Streda 08:00 - 17:00
 • Štvrtok 08:00 - 17:00
 • Piatok 08:00 - 17:00
 • Sobota 08:00 - 17:00
 • Nedeľa 08:00 - 17:00